Türkiye - cengiz kaan hotel

İçeriğe git

Ana Menü

Türkiye

Konum
Türkiye, Avrupa ve Asya arasında yer almaktadır. Bu Doğu ve Batı kültürleri bir araya getirir. Türkiye, dünyanın en güzel deniz, Ege, Akdeniz, Karadeniz ve Marmaris ile çevrilidir.
nüfus
70 milyon hava Ülkenin bölgeye bağlı olarak, iklim büyük ölçüde değişir. Akdeniz bölgesinde, yazları her zaman sıcak ve kurak, kışları genellikle hafiftir.
tarih
Türkiye çok farklı eski kültürlerinin buluştuğu bir yer, Hititler, Frigler, Lidyalılar, Persler, Makedonyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar olduğunu. Osmanlı İmparatorluğu'nun çöküşü Atatürk olarak bilinen Mustafa Kemal, 1923, modern Türkiye Cumhuriyeti olarak adlandırılan sonra. Atatürk orduda bir genel ve Birinci Dünya Savaşı'nın bir kahramandı. Atatürk son derece bu güne kadar Türkiye'de onurlandırıldı ve en büyük devlet adamlarından biri olarak kabul edilir.
Yemek
Türkiye, çok çeşitli ve çok lezzetli yemekler ev sahipliği yapmaktadır. Çoğu yemekleri unerwechselbaren gibi bölgenin otlar ve baharatlar, kendi tat almakçok hassas meze (meze) ve çorba.
dil
Türk Latin alfabesi ile yazılmış bir Altay dil vardır. Tüm büyük şehirlerde ve turizm merkezlerinde, İngilizce ve Almanca konuşulan ve anlaşılmaktadır.
el in turkey antalya, antalya accommodation, turkey hotel reservation, antalya discount hotel, discount antalya hotel, turkey vacation package, travel to antalya adrasan

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön